Ułatwienia dostępu

Informujemy, że nasza biblioteka oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do kursów językowych na platformie Lerni (dla dorosłych) oraz FunEnglish (dla dzieci).  Zapraszamy po bezpłatne kody dostępu.Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece.

Języki obce w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne, uczymy się i używamy ich coraz częściej. Technologie pozwalające na edukację online również rozwijają się prężnie z roku na rok. Dzięki platformie Lerni możesz uczyć się o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Niesamowicie proste, prawda? Oczywiście, to co dziś jest oczywiste jeszcze parę lat temu nie było ogólnodostępne. Wybierając Lerni zyskujesz mnóstwo korzyści, które szczegółowo opiszemy w tym tekście.

CZAS

To Ty decydujesz kiedy i ile czasu poświęcisz na naukę. Dzięki temu, nawet w bardzo intensywnym momencie nie musisz rezygnować z lekcji – możesz po prostu poświęcić na nie mniejszą ilość czasu. Jak już zapewne wiesz, systematyczność to klucz do sukcesu. Wybierając naukę online, nie musisz rezygnować z lekcji, możesz je dowolnie przekładać.

MIEJSCE DO NAUKI

Ucząc się z Lerni to Ty wybierasz, gdzie chcesz się uczyć. Odpowiada Ci nauka z notebookiem na kanapie w domu? Proszę bardzo. Wolisz wyjść do parku i odkrywać języki obce na świeżym powietrzu? Nie ma problemu. Jesteś zapracowany i najchętniej uczyłbyś się podczas podróży lub czekając na spotkania? Z Lerni to Ty decydujesz gdzie się uczysz, wystarczy komputer i dostęp do internetu.

SPRAWDZONE METODY NAUCZANIA

Nasza firma od lat z sukcesami prowadzi Lerni i bierze udział w innych projektach związanych z nowymi technologiami w edukacji. Wiemy, które zadania sprawdzają się najlepiej i jak powinno się konstruować kursy online. Pracujemy z doświadczonymi metodykami, których uwagi i pomysły stale pozwalają nam dopracowywać platformę Lerni. Nasz zespół bezustannie się szkoli i bierze udział w licznych spotkaniach branżowych. Sukces Twojej edukacji jest naszym głównym celem. 

RÓŻNORODNOŚĆ

Ucząc się z Lerni masz do wyboru różne ćwiczenia, dzięki czemu każdy dział poznajesz na wielu płaszczyznach. Dla nas ważne jest słownictwo, ale również gramatyka, słuchanie i pisanie. Staramy się dobrać zestaw ćwiczeń w możliwie najlepszej kombinacji, aby spełnił oczekiwania każdego ucznia.

WIEK

Z Lerni uczysz się we własnym tempie korzystając jedynie z komputera. Dlatego nasz kurs nie ma podziałów na grupy wiekowe, co jest typowe dla wielu szkół językowych. Jeśli jesteś osobą starszą, nie musisz się obawiać braku grupy odpowiedniej dla Twojego poziomu wiedzy i wieku. Dla nas wszyscy są tak samo ważni, dlatego każdego serdecznie zapraszamy do dołączenia do Lerni. Nie ma ograniczeń wiekowych, a dodatkowo dostęp do naszej platformy to świetny pomysł na prezent.

KOMPETENCJE ZAWODOWE

Znajomość języka obcego może być również bardzo ważna w Twojej karierze zawodowej. Pracodawcy coraz częściej szukają osób ze znajomością co najmniej jednego języka obcego do pracy.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Cena Lerni jest naprawdę atrakcyjna porównując do cen zajęć w szkołach językowych i korepetycji. Dodatkowo z Lerni to Ty ustalasz swój własny grafik zajęć, kiedy i gdzie się uczysz. Dzięki czemu nie stracisz żadnej lekcji, bo możesz je robić w każdym dowolnym momencie i miejscu. Dodatkowo kupując dostęp do Lerni zyskujesz dostęp do całej platformy, a co za tym idzie możesz uczyć się wszystkich języków z naszej oferty w okresie trwania subskrypcji. 

Jak widać nauka z platformą Lerni to nie tylko nowoczesne narzędzie, ale i rozwiązanie pełne korzyści. Szczególnie w tym trudnym okresie pandemii ograniczamy nasze wyjścia z domu i spotkania z nieznanymi osobami. Wybierając Lerni nie musisz się niczego obawiać, a nasza obsługa klienta dostępna jest online i służy pomocą. 

 

Dołącz do nas już dziś i rozpocznij naukę.

 

Instrukcja aktywacji:

Instrukcja aktywacji do platformy Lerni (dla dorosłych):

  1. Proszę wybrać dowolny kod dostępu z wygenerowanej listy kodów, dać go czytelnikowi (warto odnotować przy kodzie adres oraz nazwisko czytelnika).
  2. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link https://lerni.us/code
  3. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło,

a następnie wpisać kod promocyjny.

  1. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję “Aktywuj kupon”.
  2. Logowanie odbywa się na stronie: https://lerni.us/account/login

 

Przeglądanie zawartości kursu:

Aby przejść do modułu nauki należy wybrać w górnym menu "Nauka", możemy wybrać odpowiedni poziom, rozdział i lekcję.

By powrócić do konta - klikamy ikonę domku.

Przygotowaliśmy dla Państwa film, na którym mogą Państwo zobaczyć jak uczyć się z Lerni: https://www.youtube.com/watch?v=3_FzjU-FBD8

 

Instrukcja aktywacji do platformy Funenglish (dla dzieci):

  1. Proszę wybrać dowolny kod dostępu z wygenerowanej listy kodów, dać go czytelnikowi (warto odnotować przy kodzie adres oraz nazwisko czytelnika).
  2. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link https://funenglish.pl/code
  3. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło,

a następnie wpisać kod promocyjny.

  1. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję “Zatwierdź”.
  2. Logowanie odbywa się na stronie: https://funenglish.pl/login

 

Przeglądanie zawartości kursu:

Aby przejść do modułu nauki należy wybrać w prawym górnym menu "FunBook", następnie możemy wybrać odpowiedni poziom/klasę (po lewej),

rozdział (po prawej) a następnie rodzaj lekcji/ćwiczenia.

By powrócić do konta - klikamy ikonę Funenglish.

 

Aby przejść do słownika należy wybrać w prawym górnym menu "Słownik", następnie mamy opcję "znajdź słowo" lub "wybierz literę",

po prawej stronie pojawia się słowo z tłumaczeniem, obrazkiem oraz możliwością odsłuchu wymowy (klikając na głośniczek).