W okresie od 6 kwietnia 2021 r. do odwołania biblioteka będzie niedostepna dla czytelników!
W tym czasie biblioteka będzie obsługiwać wypożyczenia jedynie w formie bezkontaktowej
wyłącznie przed budynkiem biblioteki w godzinach:

poniedzialek - od 10 - 14

wtorek - od 10 - 14

środa - od 10 - 14

czwartek - od 10 - 14

piątek - od 10 - 14

sobota - od 10 - 14

niedziela - biblioteka nieczynna!

Uwaga! W przypadku nagłego zwiększenia sie liczby zachorowań na COVID-19 na terenie Gminy Słubice godziny pracy mogą ulec zmianie lub biblioteka może zostać całkowicie zamknięta! Prosimy na bieżąco śledzić informację o godzinach pracy placówki na naszej stronie internetowej!

Przypominamy o bezwzględnej konieczności wcześniejszego umówienia terminu wizyty i zamówienia materiałów zdalnie!

Zamówienia telefoniczne można zgłaszać w godzinach pracy wypożyczalni

pod numerem telefonu:

24 277-80-63

Zamowienia mailowe można zgłaszać całodobowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(zamówienia mailowe realizowane będą w godzinach pracy wypożyczalni)