Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz wprowadzeniem przez rząd od 20 marca 2021 r. dodatkowych obostrzeń na terenie całego w kraju, w trosce o bezpieczeństwo Czytelników oraz Pracowników Biblioteki, informujemy, że na podstawie ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 19 marca 2021r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów wzwiązku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 19 marca 2021r. poz.512) przedłużamy wcześniej wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu naszej instytucji do dnia 9 kwietnia 2021 r. polegające na zamknięciu biblioteki dla odwiedzających i prowadzeniu bezkontaktowej formy wypożyczeń materiałów bibliotecznych na zewnatrz budynku przed wejściem do biblioteki po wcześniejszym telefonicznym zamówieniu i ustaleniu terminu wizyty.

Za utrudnienia przepraszamy!