Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu gminy Słubice do udziału w konkursie "Teatr jednego aktora". Udział w konkursie polega na przygotowaniu jednoosobowego miniprzedstawienia (monodramu) opartego na prezentacji wybranego przez uczestników utworu literackiego lub jego fragmentu. Wybrany utwór należy zaprezentować w teatralno-aktorskiej interpretacji. Organizator oddaje uczestnikom pełną swobodę doboru repertuaru, zgodną z własnymi upodobaniami. Monodram wzbogacony może być kostiumem, rekwizytami, scenografią. prezentację należy nagrać za pomocą aparatu, telefonu lub kamery i przesłać  w formie pliku video możliwym do łatwego odtworzenia na komputerze PC bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków video. Nagranie  można przesłać za pomocą aplikacji Messengerem do Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach albo dostarczyć osobiście nagrany plik na nośniku Pendrive. Regulamin konkursu i wymagane załączniki do pobrania tutaj.

Profil wydarzenia na facebooku: