28 listopada 2023 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach odbyła się kolejna edycja imprezy integracyjnej dla dzieci "Urodziny Pluszowego Misia". Dzięki wsparciu sponsorów (Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Słubicach oraz firmy GabiLand z Gąbina) udało nam się przygotować dla dzieci wiele atrakcji. Była wspaniała zabawa, konkursy ze słodkimi nagrodami, malowanie wymyślnych tatuaży, wata cukrowa i popcorn, specjalny bajkowy spektakl teatru dziecięcego "Promyki" i najważniejszy bohater spotkania - Pluszowy Miś. Było gwarno, wesoło, muzycznie i kolorowo. Cieszymy się bardzo, że już po raz dwunasty w słubickiej bibliotece Urodziny Pluszowego Misia były okazją do wspólnej zabawy dla najmłodszych czytelników, bo w naszej bibliotece nie ma miejsca na nudę!